HAKKIMIZDA

 

2015 yılında Bursa’da kurulan Gros Çatı olarak izolasyon , mantolama , yalıtım malzeme satışımızı siz değerli müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı   , profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Amacımız ; kalite ve hizmette süreklilik temin etmek , müşteri beklentilerini maksimum sevide karşılamak , siz değerli müşterimize verdiğimiz  hizmetlerimizde dürüstlüğü , ürünlerimizde ise kaliteyi benimsemekteyiz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz  zamanda  sözümüzü tutuyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

 

 Vizyonumuz 

 Gros Çatı  olarak vizyonumuz, ürün portföyünü giderek genişletmek ve iç pazardaki etkinliğini dış pazarlarda da gösterebilmektir.

 

 Misyonumuz

 Bayilerimize  hayatı kolaylaştırıcı ve yenilikçi ürünler sunarak   , iç pazarda lider firma olmayı kendine misyon edinmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır